o programie
Roman Młodkowski poprowadzi program „Innowacje dla Ciebie” (fot. TVP)

Od kilku lat, zmienia się polska nauka i polska gospodarka. Pojawia się coraz więcej punktów wspólnych pomiędzy obszarami, dzięki którym polska gospodarka staje się coraz bardziej innowacyjna. Kluczem do zmiany jej profilu są polskie innowacje.

Dzięki programom unijnym takim jak Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka z mijającej perspektywy oraz przeznaczony na obecną perspektywę Program Operacyjny Innowacyjny Rozwój a także specjalnym programom, które finansują i współfinansują projekty badawczo-rozwojowe we wczesnych fazach rozwoju. 


Temat popularyzowania polskich osiągnięć na polu innowacyjności  jest niezwykle ważny z perspektywy strategii rozwoju polskiej gospodarki, a przedstawiony na antenie telewizyjnej w formule opracowanej przez firmę Ostaszkiewicz Media Group oraz współpracujących z nią ekspertów – niezwykle atrakcyjny dla polskiego widza. 

Format cyklu telewizyjnego – „Innowacja Dla Ciebie ” – składa się z serii 15 krótkich magazynów, promujących działanie systemu finansowania polskiej innowacyjności w obszarze pozyskiwania środków publicznych, jak i współpracy z funduszami typu venture capital, seed capital ze szczególnym uwzględnieniem 10 wehikułów inwestycyjnych BRIdge ALFA.

Gospodarzem programu  będzie Roman Młodkowski.